Jesteśmy grupą młodych ludzi (24+), którzy w żywy sposób pragną uczestniczyć w życiu Kościoła. Ponieważ pragniemy nie być jedynie statystami, niemymi świadkami wydarzeń rozgrywających się tuż obok nas, postanowiliśmy stworzyć wspólnotę adresowaną do absolwentów, osób pracujących i ludzi w wieku poakademickim...

Aktualności

Dzień Wspólnoty Droga

Dzień Wspólnoty Droga

Już 9 września 2018 r. zapraszamy wszystkich serdecznie na Dzień Wspólnoty Droga. Jest to doskonała okazja do dziękowania i modlitwy za wspólnotę, a także do spędzenia wspólnie czasu i budowania więzi. Zapraszamy wszystkich członków wspólnoty, sympatyków, tych, którzy dawno do nas nie zaglądali oraz tych, którzy chcieliby przybyć po raz pierwszy. :)
Wykład Fides et ratio

Wykład Fides et ratio

Serdecznie zapraszamy na ucztę intelektualną z udziałem dawnego rektora Uniwersytetu Wrocławskiego, Prof. Romana DUDY, który w najbliższy czwartek (7 czerwca) o godz. 19:00 wygłosi wykład pt. "MATEMATYKA. Nasza niewidzialna kultura".
Warsztaty dla Kobiet i Mężczyzn

Warsztaty dla Kobiet i Mężczyzn

W imieniu Katolickiej Wspólnoty Droga serdecznie zapraszamy na warsztaty dla Kobiet i Mężczyzn, które odbędą się w dniach 22 - 24 czerwca 2018 w Krzydlinie Małej. Tematem przewodnim warsztatów będzie NVC - komunikacja bez przemocy, a poprowadzi je p. Anna Łopuch.
Dzień Wspólnoty Droga

Dzień Wspólnoty Droga

Już 10 czerwca 2018 r. wszystkich serdecznie zapraszamy na Dzień Wspólnoty Droga. Jest to doskonała okazja do dziękowania i modlitwy za wspólnotę, a także do spędzenia wspólnie czasu i budowania więzi. Spotykamy się w gościnnych progach o. Franciszkanów na Karłowicach.
Pielgrzymka do Portugalii

Pielgrzymka do Portugalii

We wrześniu zapraszamy na pielgrzymkę do Portugalii. W programie m.in.: Lizbona, Fatima, Santiago de Compostela, Nazare, Porto i Tomar. A do tego modlitwa, zwiedzanie najciekawszych zakątków, chill-out na łonie natury oraz niepowtarzalna atmosfera, którą wspólnie stworzymy. Nie może Ciebie zabraknąć!

Droga na FB

Wydarzenia

  Linki

  Oto strony internetowe, które warto odwiedzać:
  1. Strona poświęcona Ks. Prałatowi Aleksandrowi Zienkiewiczowi wraz z historią Wrocławskiej "Czwórki" - http://www.wujek.wroc.pl/
  2. Archidiecezja Wrocławska - http://www.archidiecezja.wroc.pl/
  3. Gość Niedzielny - http://gosc.pl/
  4. Tygodnik Katolicki Niedziela - http://www.niedziela.pl/
  5. Radio Rodzina - http://www.radiorodzina.pl/