Jesteśmy grupą młodych ludzi (24+), którzy w żywy sposób pragną uczestniczyć w życiu Kościoła. Ponieważ pragniemy nie być jedynie statystami, niemymi świadkami wydarzeń rozgrywających się tuż obok nas, postanowiliśmy stworzyć wspólnotę adresowaną do absolwentów, osób pracujących i ludzi w wieku poakademickim...

KiM - Warsztaty dla Kobiet i Mężczyzn, czerwiec 2012

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Warsztatów dla Kobiet i Mężczyzn, które odbyły się w dniach 1-3 czerwca 2012r. w Krzydlinie Małej, k. Wołowa.

W czasach stawiania znaku równości między męskością a kobiecością, zacierania się różnic między płciami oraz kryzysu własnej wartości - warsztaty KiM, które organizujemy w sposób ciekawy oraz jednoznaczny mówią o ludzkiej tożsamości oraz Planie Bożym, w który wpisane jest nasze życie.

Temat męskich konferencji w zeszłym roku: "Od zera do bohatera", natomiast kobiecych: "Kobieta w lustrze".

Droga na FB

Kim jesteśmy?

Poznawanie Pisma Świętego, odkrywanie i doświadczenie wspólnotowej Eucharystii, rozwój modlitwy osobistej oraz życie w relacjach z ludźmi o podobnych wartościach – to fundament formacji w naszej Wspólnocie.

Zależy nam na tym, by w świecie pełnym podziałów zachować żywą wiarę, chrześcijańską nadzieję i gorliwość misyjną pierwszych chrześcijan.

Jednym z naszych największych pragnień jest stabilna wspólnota, która będzie rozwijać się wraz z nami, pozwalając jednocześnie realizować się w powołaniu do życia rodzinnego, prowadzić czynne życie zawodowe i podejmować kolejne inicjatywy w duchu ewangelizacji.

więcej »

Linki

Oto strony internetowe, które warto odwiedzać:
  1. Strona poświęcona Ks. Prałatowi Aleksandrowi Zienkiewiczowi wraz z historią Wrocławskiej "Czwórki" - http://www.wujek.wroc.pl/
  2. Archidiecezja Wrocławska - http://www.archidiecezja.wroc.pl/
  3. Gość Niedzielny - http://gosc.pl/
  4. Tygodnik Katolicki Niedziela - http://www.niedziela.pl/
  5. Radio Rodzina - http://www.radiorodzina.pl/