Jesteśmy grupą młodych ludzi (24+), którzy w żywy sposób pragną uczestniczyć w życiu Kościoła. Ponieważ pragniemy nie być jedynie statystami, niemymi świadkami wydarzeń rozgrywających się tuż obok nas, postanowiliśmy stworzyć wspólnotę adresowaną do absolwentów, osób pracujących i ludzi w wieku poakademickim...

Zabawa karnawałowa pt. "Akademia filmowa"

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z zabawy karnawałowej, która odbyła się 22 lutego 2014 r. w sali "Rotunda" przy parafii pw. św. Franciszka z Asyżu (ul. Borowska). Tegoroczna zabawa upłynęła pod hasłem "Akademia filmowa". Bawiło się z nami ok. 130 osób.

Na uczestników zabawy czekały liczne atrakcje, m.in. kręcenie scenek w oparciu o znane filmy, zgadywanie scen z filmów puszczanych za pośrednictwem projektora, quiz filmowy czy zabawa pt. "Mężczyzni są z Marsa, a kobiety z Wenus", w której wcielaliśmy się w role osób odmiennej płci i przedstawialiśmy jej charakterystyczne cechy.

Droga na FB

Kim jesteśmy?

Poznawanie Pisma Świętego, odkrywanie i doświadczenie wspólnotowej Eucharystii, rozwój modlitwy osobistej oraz życie w relacjach z ludźmi o podobnych wartościach – to fundament formacji w naszej Wspólnocie.

Zależy nam na tym, by w świecie pełnym podziałów zachować żywą wiarę, chrześcijańską nadzieję i gorliwość misyjną pierwszych chrześcijan.

Jednym z naszych największych pragnień jest stabilna wspólnota, która będzie rozwijać się wraz z nami, pozwalając jednocześnie realizować się w powołaniu do życia rodzinnego, prowadzić czynne życie zawodowe i podejmować kolejne inicjatywy w duchu ewangelizacji.

więcej »

Linki

Oto strony internetowe, które warto odwiedzać:
  1. Strona poświęcona Ks. Prałatowi Aleksandrowi Zienkiewiczowi wraz z historią Wrocławskiej "Czwórki" - http://www.wujek.wroc.pl/
  2. Archidiecezja Wrocławska - http://www.archidiecezja.wroc.pl/
  3. Gość Niedzielny - http://gosc.pl/
  4. Tygodnik Katolicki Niedziela - http://www.niedziela.pl/
  5. Radio Rodzina - http://www.radiorodzina.pl/