Spotykamy się w każdy wtorek w kościele pw. śś. Piotra i Pawła przy ul. Katedralnej 4 we Wrocławiu. Spotkania modlitewne odbywają się w kościele, natomiast pozostałe w sali nr 15 na I piętrze.

Plan spotkań:

19:00 – Eucharystia
20:00 – Spotkanie formacyjne

Nasze eucharystyczne spotkanie poprzedza spotkanie diakonii muzycznej (dla zainteresowanych próba muzycznych zaczyna się o 17:50). 

Aktualny plan wtorkowych spotkań znajduje się na naszym fanpage’u (https://www.facebook.com/Droga.Wroclaw) i grupie mailingowej. Zapraszamy do polubienia fanpage’a Drogi i do zapisania się na listę mailingową, pisząc na adres: info@wspolnota-droga.pl.

Spotkania formacyjne mają różnorodne formy.

Raz w miesiącu jest to modlitwa wspólnotowa prowadzona przez diakonię modlitwy. Innym razem odbywa się studium biblijne – spotkanie z Pismem Świętym, podczas którego wspólnie z Księdzem biblistą zapoznajemy się z tekstami liturgicznymi, starając się zrozumieć ich sens i przesłanie oraz szukając odpowiedzi na pytanie, co to słowo mówi konkretnie do mnie w mojej indywidualnej sytuacji życiowej. Studium biblijne jest wprowadzeniem do indywidualnego rozważania Słowa Bożego umożliwiającym głębsze przeżycie eucharystii.

Gośćmi naszych wtorkowych spotkań są także różne interesujące osoby zaangażowane w wartościowe inicjatywy, które zgodziły podzielić się z nami swoim doświadczeniem oraz zainspirować nas.

Intencje mszalne

Możesz zamówić intencję mszalną na jedną z Mszy wspólnotowych. Wysyłając wiadomość rezerwującą termin, prosimy o podanie treści intencji oraz preferowany termin.

Jeśli dwóch z was na ziemi zgodnie o coś prosić będzie, to wszystko otrzymają od mojego Ojca, który jest w niebie.

Mt 18, 19

Wszelkie pytania dotyczące intencji mszalnych można kierować na adres: intencje.mszalne@wspolnota-droga.pl

Poniżej znajduje się lista z dostępnymi terminami: